Skladník a řidič VZV retrak práce v Plzeňském kraji

Nabídka práce v Plzeňském kraji na pozici skladníka a řidiče VZV. Práce vhodná pro absolventy/studenty a cizince s trvalým pobytem a občany EU, kteří hledají práci v České republice. Zajišťujeme ubytování a poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v České Republice. Práce se nachází ve společnosti, která se zabývá distribucí výpočetní a komunikační techniky. Jednosměnný provoz s volnou pracovní dobou od 11:00 do cca. 19:00 hod.

Náplň práce:

  • vyskladňování a naskladňování zboží
  • manipulace se zbožím na skladě
  • evidence a příprava zboží
  • práce se čtečkou

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. SOU vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost, dobrý zrak
  • praxe ve skladu a se čtečkou  - výhodou
  • oprávnění na VZV a znalost na retraku - nutné

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nástup dle dohody
  • pracoviště Bor u Tachova
  • možnost dlouhodobé práce
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pracovní doba: 11:00 - 19:30 hod., PO - PÁ

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti

Vzdělání:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Místo výkonu práce:

Plzeňský kraj
Tachov
Kontakt