Optometrista. Práce ve Středočeském a Jihomoravském kraji

Přijmeme optometristu. Dlouhodobá práce s možností ubytování. Výdělek až 1000 €. Možnost týdenních záloh. Práce na DPP/DPČ, po zapracování HPP

Náplň práce:

  • objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka
  • určení korekčních hodnot
  • vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
    aplikace kontaktních čoček
  • poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol  poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici optometrista min. 2 roky
  • vyučení v oboru (bakalářské studium)
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce
  • auto k dispozici pro cesty do prodejen
  • první měsíc školení  v českém jazyku pro komunikaci s pacienty
  • firemní oblečení zdarma
  • místo výkonu práce ve Středočeském a Jihomoravském kraji
  • možnost zvýšení kvalifikace
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici optometrista dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající mzda na pozici optometristy
  • odměny za prodej dražších produktů
  • podílové odměny za obrat společnosti
  • výdělek až 1000 € čistého
  • poskytujeme ubytování zdarma
  • možnost týdenních záloh
  • k dispozici služební auto a telefon

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • PO-PÁ po 8 hod.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti
Kontakt
Viktorie Romanova

Telefonní číslo:

+420 724 969 679

Viber:

Skype:

viktorie.workintense