Operátor výroby. Potravinářský průmysl - Visko Teepak. Dlouhodobá práce v Brně

Nabídka práce v Brně. Mzda od 101,60 Kč/hod., výdělek cca 25 000 Kč. Práce s ubytováním. Možnost týdenních záloh a práce o víkendu. Dlouhodobě zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda na pozici operátora výroby 101,60 Kč/hod.;
  • po zaučení 115,50 Kč/hod.;
  • výdělek cca 25 000 Kč/měsíc;
  • zákonné příplatky: noční, přesčas, víkendy, svátky;
  • 25 dnů dovolené;
  • doprava ze Slavkova, Rousínova a Vyškova zdarma;
  • poskytujeme pracovní oděvy a boty;
  • zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 500 – 5 000 Kč za měsíc).

Náplň práce:

  • obsluha stroje na výrobu celulózových obalů na uzeniny;
  • vizuální kontrola kvality výrobku.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenost v potravinářském průmyslů - výhodou;
  • platný potravinářský průkaz (který je možné vystavit na vstupní lékařské prohlídce u závodního
  • lékaře);
  • pracovitost a spolehlivost;
  • manuální zručnost;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobé zaměstnání, nabídka práce v Brně, potravinářský průmysl;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • společnost Visko Teepak, místo výkonu práce: Brno;
  • stala práce s ubytováním v Brně;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nástup na pozici operátora výroby ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • stravenky nebo dotované stravování.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz po 12 hod./den;
  • pracovní doba za týden 37,5 hod.;
  • práce o víkendech a svátcích.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Nadiia Tokar

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Jízdenky na autobus po celé Evropě za snížené ceny:

Mapa místa výkonu práce:

ViskoTeepak, s.r.o., Vlastimila Pecha 1270/14, 627 00 Brno