Operátor výroby plastových obalů. Prace v blízkosti města Zlín. Dlouhodobé zaměstnaní s ubytováním

Práce pro manželské páry, muže a ženy. Měsíční mzda na pozici cca 28 000 Kč, možnost záloh. Práce s ubytováním. Pro cizince zajistíme pracovní vízum

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici operátora výroby 100 Kč/hod.;
  • výdělek cca 28 000 Kč za měsíc;
  • možnost týdenních záloh;
  • zajišťujeme ubytování v blízkosti práce (cena kolem 4 200 Kč);
  • možnost samostatného pokoje pro manželský pár.

Náplň práce:

  • doplňovaní a kontrolovaní materiálu do zásobníků a násypek;
  • kontrolovaní kvality výrobků;
  • ukládání výrobků předepsaným způsobem na plata, do krabic nebo do folie na palety;
  • označovaní, markovaní palet, krabic a pytle etiketami s údaji o výrobku v určeném prostoru;
  • zabalovaní stohovací páskou nebo folií hotové palety a odvážet je na určené místo.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost;
  • samostatnost a zodpovědnost;
  • ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce pro manželské páry, zajistíme pracovní vízum (krátkodobé vízum a zaměstnanecké karty);
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • dlouhodobá práce s ubytováním;
  • místo výkonu práce: Újezd u Valašských Klobouk, okres Zlín, Česká republika;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • nástup na pozici operátora výroby ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (děn / noc);
  • 5:00 - 17:00, 17:00 - 5:00.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Varianytsia Nataliia

Telefonní číslo:

+420 702 236 302