Operátor výroby a operátor logistiky

Práce v okolí Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty pro pozice operátora výroby a operátora logistiky. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nabízíme pracovní úvazek na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek. Příplatky za práci v odpoledních a nočních směnách. Pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU. Cizincům, kteří hledají práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Poskytujeme příspěvek na ubytování, možnost závodního stravování. Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • práce ve výrobě podle výrobních postupů
  • vykládka a balení zboží
  • plnění výkonových norem
  • práce s elektrickým vozíkem
  • manipulace s výrobky
  • práce na výrobním pásu

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. vyučení
  • předchozí praxe na stejné či obdobné pozici
  • pro pracovníky logistiky platné opravnění VZV a praxe
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak
  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce je vhodná pro muže i ženy
  • možnost zajištění ubytování
  • místo výkonu práce Kněžmost
  • nástup dle dohody
  • pracovní doba: 3 směnný provoz: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti

Vzdělání:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Praxe:

1 rok

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Mladá Boleslav
Kontakt