Pracovník do živočišné výroby (dojič/ka). Agraspol Předmíř. Práce v okolí Příbrami

Přijmeme pracovníky do živočišné výroby (dojič/ka). Výdělek od 21 000 Kč. Poskytujeme ubytování. Dotované stravování. Zajištění pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • příprava dojnic na dojení
  • ranní a odpolední dojení
  • starostlivost o dojnice a telata
  • zahnání dobytka, krmení, pomocné práce
  • dezinfekce a úklid maštalí a dojírny

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici pracovníka v živočišné výrobě - výhodou
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • kladný vztah ke zvířatům
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní Lékařské prohlídce)
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České Republice
  • stabilní pracoviště ve společnosti Agraspol Předmíř
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • místo výkonu práce: Předmíř - práce v okolí Příbrami (cca. 35 km od Příbrami)
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici pracovník do živočišné výroby je možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda pracovníka do živočišné výroby  90 Kč/hod.
  • výdělek od 21 000 Kč
  • ubytování zajištěno v garsonce cca. 500 m od pracoviště
  • pro začátek možné zálohy po 5 odpracovaných dnech
  • výplata 25. dne následujícího měsíce po odpracování měsíce

Stravování:

  • dotované obědy v ceně 35 Kč
  • možnost zakoupení hotového obědu domu za 55 Kč

Pracovní doba:

  • nepřetržitý provoz

1. 02:30 - 10:00 hod.

2. 13:00 - 19:00 hod.

  • možnost práce presčas

Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva
Kontakt
Tetiana Ahosta

Telefonní číslo:

+420 724 519 870