Dělník ve výrobě palet. Dřevo komplet. Práce v Hradci Králové

Přijmeme dělníka ve výrobě palet. Výdělek až 25 000 Kč. Ubytování zdarma v blízkosti pracoviště. Pracovní doba 12 hod., možnost pracovat o víkendu. Zálohy

Náplň práce:

  • výroba dřevěných palet - práce s montážní pistoly
  • manipulační práce s dřevem
  • začištění hotových výrobků
  • kontrola jakosti
  • obsluha strojů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici dělníka ve výrobě palet
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • čistý trestný rejstřík
  • ochota pracovat v prašném prostředí

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště ve společnosti Dřevo komplet
  • místo výkonu práce: práce v Hradci Králové
  • cizincům zajistíme legální výkon práce formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměrů na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - hradíme sociální a zdravotní pojištění)
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě palet možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení dělníka ve výrobě palet záleží dle počtů vyrobených palet
  • úkolová mzda
  • výdělek až 25 000 Kč/měsíc
  • za zaměstnance hradíme sociální a zdravotní pojištění
  • ubytovaní zajišťujeme v blízkosti pracoviště (cesta trvá 30 min. na pracoviště)
  • zálohy

Stravování:

  • Vlastní

  • pracovní doba od 6:00 do 18:00 nebo od 18:00 do 6:00 (PO – SO)
  • možnost přesčasů a práce o víkendu
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Místo výkonu práce:

Hradec Králové
Kontakt
Ivanna Hryhorovych

Telefonní číslo:

+420 601 558 137

Viber:

Skype:

Ivanna EW

Galerie:

práce v Hradci Králové, práce v České republice
práce v Hradci Králové,  práce v České republice

Mapa místa výkonu práce:

Práce v Hradci Králové . Česká republika, Dřevařská 476, 500 03 Hradec Králové