Dělník/dělnice ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů. Hartmann-Rico. Práce v Česku v blízkosti Brna

Fixní základní mzda + zákonné příplatky, prémie, bonusy. Příspěvek na ubytování pro zaměstnance a na dopravu. Placená dovolená. Možnost práce přesčas

Mzda, finanční podmínky:

  • fixní základní mzda + příplatky;
  • zákonné příplatky: noční, přesčas, víkendy, svátky;
  • výkonnostní prémie a bonusy;
  • paušální příplatek za třísměnný a za nepřetržitý provoz, krácený o nepřítomnost;
  • placená dovolená;
  • příspěvek na ubytování pro zaměstnance a na dopravu do místa výkonu práce;
  • zajišťujeme osobní ochranné pracovní prostředky.

Náplň práce:

  • příprava komponentů pro výrobu a skládání operačních roušek;
  • kompletace operačních setů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • manuální zručnost;
  • dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost;
  • lékařská prohlídka;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce ve společnosti HARTMANN-RICO patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice;
  • volná pracovní místa ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů;
  • nabídka práce výhodná pro cizince s pasem EU, trvalým a přechodným pobytem na území České republiky;
  • práce v čistém prostředí;
  • místo výkonu práce: Veverská Bítýška (v blízkosti Brna), Česko;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici dělníka/dělnice ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • závodní stravování;
  • stravenky.

Pracovní doba:

  • třísměnný a nepřetržitý provoz;
  • Po – Pá, je možnost práce o víkendu;
  • možnost práce přesčas.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva
Kontakt
Daria Belokonenko

Telefonní číslo:

+ 420 720 976 917

Viber:

Skype:

Dasha Workintense