Dělník ve výrobě palet. Maro Service. Práce v Nizozemsku, Nijmegen

Nabídka práce v Nizozemsku. Mzda 8,50 euro/hod, výdělek cca 1 300 euro za měsíc. Práce s ubytováním zdarma a příplatkem na dopravu 100%. Možnost záloh

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda dělníka 8,50 euro/hod.;
  • výdělek cca 1 300 euro/měsíc;
  • zajišťujeme ubytování zdarma (nad normu využívání energií, zaměstnanec doplatí);
  • možnost záloh dle dohody;
  • možnost zajištění pracovní obuvi;
  • příplatek na dopravu 100 % (nutno uchovávat účtenky).

Náplň práce:

  • výroba palet ze dřeva;
  • práce s pneumatickou pistolí;
  • začištění hotových výrobků;
  • kontrola jakosti.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici dělníka ve výrobě palet;
  • znalost práce s pneumatickou pistolí;
  • řidičský průkaz sk. B;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • spolehlivost, samostatnost;
  • manuální zručnost;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v Nizozemsku;
  • dlouhodobé zaměstnání, práce ve výrobě palet;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území Nizozemska;
  • místo výkonu práce: Maro Service, Nijmegen, Nizozemsko;
  • práce na HPP (hlavní pracovní poměr);
  • práce s ubytováním v Nizozemsku;
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě palet ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po –Pá od 7:00 – 17:00;
  • možnost přesčasů dle sezóny.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Nadiia Tokar

Telefonní číslo:

+420 724 519 870