Dělník v potravinářské výrobě, výroba knedlíků. Family Food Group. Dlouhodobé zaměstnaní. Práce v České republice

Nabídka práce v České republice. 110 Kč/hod., výdělek 28 000 Kč. Práce s ubytováním. Možnost záloh. Dlouhodobé zaměstnaní s možností práce na HPP

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici dělníka 110 Kč/hod.;
  • výdělek 28 000 Kč;
  • poskytujeme pracovní oděv;
  • možnost týdenních záloh;
  • zajišťujeme ubytování v blízkosti práce (cena okolo 4 000 Kč);
  • možnost samostatného pokoje pro manželský pár.

Náplň práce:

  • výroba knedlíků a těstovin;
  • manipulace se surovinami - zpracování těsta;
  • obsluha výrobní linky, balení;
  • úklid pracoviště, strojů a zařízení.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici dělníka potravinářské výrobě - výhodou;
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce);
  • manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • spolehlivost, zodpovědnost;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • práce výhodné pro manželské páry;
  • dlouhodobá práce s ubytováním v České republice;
  • pracoviště ve společnosti Family Food Group;
  • místo výkonu práce: Hodonín, Jihomoravský kraj (cca. 60 km od Brna), Česká republika;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • nástup na pozici dělníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - Pá, 12 hod.;
  • možnost práce o víkendu.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Nadiia Tokar

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Jízdenky na autobus po celé Evropě za snížené ceny:

Mapa místa výkonu práce:

Bratislavská 1/6, 695 01, Hodonín