JOB MANAŽER/KA - Bratislava

Do našeho týmu, HR oddělení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice: Job Manažer/ka - Bratislava, Slovensko. Nabízíme uplatnění pro samostatnou a dynamickou osobnost, se smyslem pro odpovědnost. Nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

Zajišťování procesu náboru zaměstnanců z ČR, EU a třetích států Samostatná odpovědnost za komunikaci s kandidáty a sledování náborového procesu Účast na pohovorech s manažery projektů Příprava podkladů a reportů, práce s HR systémy Zajišťování podpůrných administrativních, logistických a koordinačních aktivit Monitoring vybraných aktivit nebo skupin zaměstnanců Příprava materiálů pro pracovně-právní dokumenty, četně agendy pro cizince

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

VŠ/SŠ Zkušenosti s aktivním náborem minimálně 1 rok Orientace v Zákoníku práce, Zákonu o zaměstnanosti AJ na úrovni B2 evropského rámce (upper-intermediate) RJ na úrovni B2 evropského rámce (upper-intermediate) další jazyky vítány (ukrajinština,bulharština, rumunština..) Znalost MS Office Proaktivní a prozákaznický přístup v rámci projektů Řidičský průkaz skupiny "B" , aktivní řidič Velmi dobré komunikační dovednosti Trpělivost, pečlivost, systematičnost,samostatnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

Místo výkonu práce Bratislava Pozice na plný úvazek Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků Služební auto, notebook, telefon

Pracovní doba:

časová flexibilita

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Odborné středoškolské vzdělání

Praxe:

1 rok

Místo výkonu práce:

Celá Česká republika