Výrobní dělník/manipulant. Schreiber. Danone. Práce v Benešově

Přijmeme výrobního dělníka/manipulanta. Dlouhodobá práce s možností ubytování. Výdělek až 25 000 Kč. Týdenní zálohy. Práce na DPČ, po zapracování HPP

Náplň práce:

  • obsluha linky na výrobu mléčných výrobků
  • provádění výstupní kontroly kvality hotových výrobků
  • doplnění materiálu pro výrobu
  • balení hotových výrobku
  • úklid výrobních prostorů a linek na konci směny

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v potravinářském provozu nebo na obdobné pozici výhodou
  • pro výkon práce výrobního dělníka/manipulanta je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce
  • pracoviště ve společnosti SchreiberCzech Republic
  • místo výkonu práce ve městě Benešov (cca. 50 km od Prahy)
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace
  • DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici výrobní dělník/manipulantdle dohody nebo ihned

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici výrobní dělník/manipulant125 Kč/hod. + příplatky (odpolední směna, noční směna, víkendy, státní svátky)
  • dovolena 5 týdnů
  • výdělek až 25 000Kč
  • poskytujeme ubytování v blízkosti pracoviště (v ceně 4 000-4500 Kč/měsíc)
  • zajišťujeme pracovní oděvy
  • možnost týdenních záloh

Stravování:

  • dotované stravování
  • oběd pro zaměstnance 25 Kč

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz
  • možnost směny po12 hod.
  • někdy práce v sobotu
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Benešov
Kontakt
Viktorie Romanova

Telefonní číslo:

+420 724 969 679

Viber:

Skype:

viktorie.workintense

Mapa místa výkonu práce:

Konopišťská 905, 256 01 Benešov