Skladový operátor s VZV. Práce Bor u Tachova

Přijmeme Skladového operátora do skladu s elektronikou. Nabízená pozice je vhodná i pro cizince. Možnost zajištění ubytování. Zálohy. Práce na DPČ

Náplň práce:

  • příjem, třídění a uskladňování zboží
  • práce se scannerem
  • kontrola zboží
  • vykládka palet
  • organizace skladu a evidence skladových zásob
  • zpracování vratek dodavatelům
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Skladového operátora s VZV je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • hmotná zodpovědnost
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá, stabilní práce v České republice, Bor u Tachova
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Skladník možný ihned nebo po dohodě
  • možnost zaučení na řidiče VZV

Mzda, finanční podmínky:

mzda na pozici Skladového operátora s VZV 85 Kč/hod.

Pracovní doba:

  • Po-Pá
  • 8-10h směny
  • možnost přesčasu

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Plat:

85 Kč

Místo výkonu práce:

Plzeňský kraj
Kontakt
Silvie Ammerová