Strojní zámečník - práce v Přerově, okres Olomouc

Přijmeme pracovníky na pozici strojního zámečníka. Nutné vyučení nebo praxe. Dlouhodobá práce. Směnný provoz. Zajišťujeme ubytování a pracovní pomůcky.

Náplň práce:

  • sestavování a stěhování sestav svářečů
  • sváření, dolícování dílců
  • rovnání materiálu
  • montáž podsestav
  • kontrola odvedené práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vyučení ve strojním oboru nebo praxe na pozici strojního zámečníka
  • orientaci ve výkresové dokumentaci, čtení výkresů
  • praxi v broušení a montáži
  • ZK sváření 135/CO2 výhodou
  • vazačský průkaz
  • jeřábnický průkaz výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce
  • práce na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • místo výkonu práce Přerov
  • zaškolení

Mzda, finanční podmínky:

  • plat dle kvalifikace a náročnosti práce + výkonnostní prémie
  • možnost záloh
  • zajišťujeme ubytování
  • poskytujeme pracovní oblečení

Pracovní doba:

  • ochota pracovat na směny
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva