Pracovník úklidu. Práce v Milovicích. 50 km od Prahy

Přijmeme větší počet pracovníků pro úklid v Milovicích, 50 km od Prahy. Zajišťujeme ubytování, pracovní pomůcky, jednosměnný provoz s možností přesčasů.

Náplň práce:

  • úklid aut, objektu, domovu, kanceláře, výrobní haly
  • úklid nejmodernějšími prostředky
  • manuální práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Pracovníka úklidu min. 1 rok
  • snášenlivost čisticích prostředků
  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Milovice, 50 km od Prahy
  • práce na DPP (dohodu o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • možnost dlouhodobé brigády
  • nástup na pozici Pracovníka úklidu dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • platové ohodnocení od 70 Kč/hod.
  • možnost zajištění ubytování
  • zálohy

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz, 8 hod.
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj