Pracovník na příjem zboží. Práce ve skladě TESCO. Postřižín - okolí Prahy

Přijmeme pracovníka na příjem zboží. Výdělek až 25 000Kč. Týdenní zálohy. Ubytování zdarma. Doprava na pracoviště. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím při vyskladňování a umisťování zboží do předem určených zón, dle elektronického zadání skeneru pomoci el. vozíku
  • práce s ručním se skenerem
  • výkon práce v chladném prostředí skladu od 2°C do 12°C
  • práce s manipulační technikou

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenost práce s ručním elektrickým vozíkem – výhodou
  • praxe ve skladě na pozici příjem zboží – výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • pro výkon práce příjem zboží je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, odolnost vůči stresu
  • ochota pracovat v chladném prostředí
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní pracovní místo ve skladě TESCO - přední maloobchodní prodejce na českém trhu
  • dlouhodobá i krátkodobá práce v České republice
  • místo výkonu práce Postrižin  okolí Prahy -  (okres Kralupy nad Vltavou)
  • pracovní úvazek na DPP, po zkušební době je možnost uzavření pracovního poměru na DPČ (dohoda o pracovní činnosti)nebo na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • školení související s pracovní pozicí po dobu měsic pro pracovníky bez praxe a zkušeností
  • zajišťujeme ubytování zdarma, popřípadě je možný příspěvek na ubytování
  • nástup na pozici příjem zboží je možný ihned nebo po dohodě
  • nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazeno místo)
  • pravidelné přestávky kvůli práci v chladném prostředí

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda pracovnika na příjem zboží  95 Kč/hod.
  • průměrná mzda až 25 000Kč/měsíc
  • možnost práce přesčas
  • doprava z ubytovny do práce – zdarma
  • možnost záloh
  • zajišťujeme pracovní obuv a oděv (včetně zateplené bundy a kalhoty), pracovní pomůcky

Stravování:

  • možnost závodního stravování v jídelně (výběr ze čtyř jídel), menu od 65 Kč

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Vzdělání:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt
Tatyjána Bárická

Telefonní číslo:

+420 720 968 208

Viber:

Galerie:

Skladník/Picker - Logistické centrum Postřižín.
Praxe se skenerem nebo jako picker. Logistický centrum Postřižín - TESCO.
Ubytování a doprava na pracoviště zdarma. Logistický centrum Postřižín - TESCO.

Mapa místa výkonu práce:

Práce v Praze okolí. Česká republika, Postřižín 250 70, Průmyslová 500