Dělník ve výrobě. KAISER palety. Práce v okolí Příbrami

Přijmeme Dělníka do výroby palet. Mzda od 80 Kč/hod. Zajišťujeme ubytování zdarma. Podpora pracovního víza a povolení. Zálohy. Dlouhodobá práce

Náplň práce:

  • výroba palet ze dřeva
  • práce s pneumatickou pistolí
  • manuální práce s dřevem a příprava zboží k expedici
  • začištění hotových výrobků
  • kontrola jakosti

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe Dělníka ve výrobě palet výhodou
  • dobrý fyzický stav
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu učit se novým věcem
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • přátelský kolektiv ve společnosti KAISER palety
  • místo výkonu práce Rožmitál pod Třemšínem (cca. 20 km od Příbrami)
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě palet možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda dělníka ve výrobě palet
    1. první měsíc 80 Kč/hod.
    2. od druhého měsíce 90 Kč/hod.
  • možnost práce přesčas
  • nutnost dodržení normy
  • zajišťujeme ubytování zdarma
  • zajišťujeme ochranné pomůcky

Pracovní doba:

  • ranní/odpolední směny
  • PO-PÁ

Typ pracovního úvazku:

Zkrácený pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Plat:

80 Kč

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt
Marjana Lozan

Viber:

+420 720 976 903