Koordinátor v distribučním skladu - Beckov

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátor, jedná se o řízení práce pickerů - skladníků pro distribuční sklad společnosti Tesco s místem výkonu práce v Prešově nebo Beckově. Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka. Práce na HPP s platovém ohodnocení až 4 €/hod. + bonusy až 20%. Cizincům, kteří hledají práci na Slovensku, pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení . Nástup na pozici Koordinátor je možný dle dohody.

Náplň práce:

  • koordinace práce cca 20 pickerů - skladníků ve skladě
  • práce s počítačem, skenerem
  • řešení operativních úkolů, kontrola kvality zakázky
  • zaškolení nových pracovníků (znalost běžné práce pickerů - skladníků)
  • zajištění svozu lidí do práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • znalost práce se skenerem
  • zkušenosti práce Koordinátorem v logistické centru/skladu - výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti
  • komunikativní znalost ruského nebo ukrajinského jazyka  - výhodou
  • časová flexibilita
  • ochota práce na směny

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • dlouhodobou práci na Slovensku - Prešov nebo Beckov
  • pro cizince, kteří hledají práci na Slovensku zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • zajišťujeme ubytování na náklady společnosti
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci na Slovensku a občany států EU
  • služební mikrobus, telefon

Mzda, finanční podmínky:

  • dobré platové ohodnocení 4 € + bonusy až 20% při plnění plánu
  • pracovní úvazek na HPP (hlavní pracovní poměr)

Pracovní doba:

  • 3 směnný provoz

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Praxe:

1 rok

Místo výkonu práce:

Slovensko
Kontakt

Galerie:

Koordinátor v distribučním skladu. Workintense s. r.o.
Práce na Slovensku. Workintense s. r.o.