Servisní technik. Hecht Motors. Práce nedaleko Prahy

Přijmeme servisní techniky. Výdělek až 30 000 Kč. Nutnost znalosti českého jazyka a praxi v oboru. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolen. Zálohy

Náplň práce:

  • opravy výrobků např. sekačky, kultivátory, frézy, ruční nářadí
  • komunikace se zákazníky a partnery společnosti
  • zpracovávání administrativy a evidence v systému

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vyučen v technickém oboru nebo praxe na pozici servisní technik - podmínkou
  • praxe a znalost ručního nářadí nebo zahradní techniky - výhodou
  • technickou zdatnost a kladný vztah k ručnímu nářadí, zahradní technice
  • zodpovědnost, pozitivní přístup a samostatnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • pracoviště ve stabilní české společnosti Hecht Motors
  • místo výkonu práce: Tehovec (5 km východně od okraje Prahy u Říčan), nebo Sázava
  • zaškolení na opravovaný sortiment
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici servisní technik možný ihned nebo dohodou

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici servisního technika od 100 - 110 Kč/hod.
  • výdělek až 30 000 Kč
  • odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • dobrá dopravní dostupnost z Prahy
  • poskytujeme ubytování
  • možnost záloh (týdně)

Stravování:

  • Vlastní

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz
  • PO-PÁ, od 6:00-18:00 hod.
  • možnost práce o víkendu
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Praxe:

Bez praxe

Plat:

100 Kč
Kontakt
Mariia Palinchak

Telefonní číslo:

+420 727 842 055

Viber:

Skype:

maria.workintense

Mapa místa výkonu práce:

U Mototechny 131, 251 62 Mukařov – Tehovec