Řidič VZV Retrak. Tech Data. Práce v Boru u Tachova, Plzeňský kraj

Přijmeme Řidiče VZV Retrak. Výdělek až 24 000 Kč. Zajišťujeme ubytování. Oběd zdarma. Zálohy. Pozice je vhodná pro cizince

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím za pomocí VZV retrak
  • naskladňování a vyskladňování celopalet do a z regálového systému
  • expedice a přesun palet za pomoci VZV retrak dle pokynů administrátora
  • vykládka a nakládka celopalet na a z nákladních automobilů pomocí nízkozdvižného el. vozíku
  • plnění úkolů dle nařízení vedoucího

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi minimálně 1 rok na pozici řidiče VZV retraku podmínkou
  • platné oprávnění řidiče VZV
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • v případě potřeby záskok na obdobné pozici
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na směnný provoz
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá, stabilní práce v České republice
  • stabilní pracoviště ve společnosti Tech Data Distribution
  • místo výkonu práce: Bor u Tachova
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Řidič VZV retrak možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici Řidič VZV retrak 100 Kč/hod. čistého
  • průměrná mzda 24 000 Kč
  • poskytujeme ubytování a svoz zdarma
  • poskytujeme pracovní obuv (cena 500 Kč)
  • za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění
  • obědy zdarma
  • zálohy po 5 odpracovaných dnech

Stravování:

  • jeden oběd zdarma, podmíněn objednáním předem
  • zajištěný pitný reži

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz
  • PO-PÁ (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti

Plat:

100 Kč
Kontakt
Tatyjána Bárická

Telefonní číslo:

+420 720 968 208

Viber:

Skype:

tatyana workintense

Mapa místa výkonu práce:

Bor u Tachova