Řidič VZV (RETRAK) – Brigáda. Práce v Tuchorazi, Středočeský kraj

Brigáda. Hledáme řidiče VZV (retrak) do chladného skladu s ovocem. Zajišťujeme ubytování. Jednosměnný provoz s možností práce přesčas. Nástup od 1.9.2016

Náplň práce:

  • zakládání velkobeden do štosů až do výšky 8,5 m
  • práce v chladném prostředí cca 5 - 20°C

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • prokazatelnou praxi na VZV retrak min. 2 roky
  • platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1)
  • pečlivost, pracovitost
  • fyzickou a manuální zdatnost
  • ochotu pracovat o víkendech i v chladném prostředí
  • platný potravinářský průkaz (který je možné vystavit na vstupní lékařské prohlídce)

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • konzumaci jablek a moštu na pracovišti zdarma
  • místo výkonu práce je Tuchoraz, Středočeský kraj
  • sociální zázemí na pracovišti (WC, sprcha, šatna, jídelna vč. lednice a mikrovlnné trouby)
  • nástup na pozici Řidiče VZV (retrak) od září 2016 – brigáda

Mzda, finanční podmínky:

  • dobré platové ohodnocení
  • zajišťujeme ubytování
  • brigáda na 1,5 měsíce na DPP (Dohoda o provedení práce)

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz
  • možnost práce přesčas
  • práce i o víkendu

Typ pracovního úvazku:

Zkrácený pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce