Řidič sk. B - práce v Praze. Brigáda

Brigáda. Pro rozvoz jídla přijmeme Řidiče sk. B. Možnost plánování směn. Práce i o víkendu. Možnost zajištění ubytování a pracovního oblečení. Zálohy

Náplň práce:

  • dovezení objednávky ke konečnému zákazníkovi
  • manipulování s hotovostí (cca 2000- 5000 Kč)
  • údržba zapůjčeného vozu

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici řidiče min. 1 rok
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • čistý bodový rejstřík
  • hmotnou odpovědnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Praha
  • poskytujeme pracovní oblečení
  • práci na DPP (dohodu o provedení práce) nebo DPČ (dohodu o pracovní činnosti)
  • nástup na pozici řidič dle dohody
  • dlouhodobou brigádu

Mzda, finanční podmínky:

  • platové ohodnocení na pozici řidiče od 100 Kč/hod.
  • zajišťujeme ubytování
  • zaškolení
  • zálohy

Pracovní doba:

  • směna od 11:00 – 21:00
  • práce i o víkendech
  • možnost plánování směn

Typ pracovního úvazku:

Zkrácený pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce