Řidič C+E/strojník. Firma Revis. Práce v Praze

Přijmeme řidiče se strojním průkazem. Mzda kolem 23 000 Kč. Možnost přivýdělku. Zajištění ubytování. Pomoc při vyřizování pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • spolupráce se stavební cestou na realizovaných zakázkách
  • opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů
  • rozvoz zboží mezi našimi sklady
  • vykonávání jednoduchých montážních prací
  • spolupráce při náročnějších stavebních pracích
  • obsluha jednoduchých kopacích stavebních strojů
  • spolupráce při údržbě
  • čištění a údržba strojů a zařízení

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici řidiče C+E/strojníka - podmínkou
  • řidičský průkaz sk. C+E (řízení nákladních automobilů s přívěsem)
  • dobrý fyzický stav
  • spolehlivost, samostatnost, logické myšlení
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikace v českém jazyce
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní pracoviště ve  společnosti Revis - práce v Praze
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici řidiče C+E/strojníka možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici řidiče C+E/strojníka 125 Kč/hod.
  • výdělek 23 000 Kč
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky
  • možnost zajištění ubytování

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • PO-PÁ, od 7:00 do 15:00 hod.
  • možnost práce přesčas a o víkendech

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva
Kontakt
Tatyjána Bárická

Telefonní číslo:

+420 720 968 208

Viber:

Skype:

tatyana workintense

Mapa místa výkonu práce:

Výpadová 317/19, 153 00 Praha 16