Pomocník pro výsadbu stromků. Kaiser. Práce v okolí Příbrami. Práce v České republice

Přijmeme pomocníka pro výsadbu stromků. Výdělek až 23 000 Kč. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Zajišťujeme ubytování v blízkosti pracoviště

Náplň práce:

  • vykopávání správné velikosti jámy pro výsadbu stromů
  • zkracovaní kořenu před výsadbou
  • polití výsadbové jámy vodou
  • zatlučení kůlu do dna jámy pro uchycení rostlin

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na výsadbě stromků - je výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická zdatnost - práce v přírodním prostředí
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • schopnost rychlé se učit novým věcem
  • ochota pracovat i za ztížených povětrnostních podmínek

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • přátelský kolektiv ve společnosti Kaiser
  • místo výkonu práce Rožmitál pod Třemšínem, práce v okolí Příbrami (cca. 20 km od Příbrami)
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr)
  • u zaměstnanců pracujících na HPP hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • nástup na pozici pomocníka pro výsadbu stromků možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení pomocníka pro výsadbu stromků
  • první měsíc 80 Kč/hod.
  • od druhého měsíce 90 Kč/hod
  • výdělek až 23 000 Kč/měsíčně
  • možnost práce přesčasů a o víkendu
  • nutnost dodržení normy
  • zajišťujeme ubytování blízko pracoviště
  • zajišťujeme ochranné pomůcky
  • za zaměstnance hradíme sociální a zdravotní pojištění

Stravování:

  • Vlastní

Pracovní doba:

  • Po-So, 12 hod./denně

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Plat:

90 Kč

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt
Alla Feyer

Telefonní číslo:

+420 702 086 651

Viber:

Skype:

Europa Workintense

Mapa místa výkonu práce:

Rožmitál pod Třemšínem okres Příbram, Středočeský kraj, Česko