Skladník. Práce v Jažlovicích. Praha. Dlouhodobá práce

Hledáme vhodného kandidáta na pozici skladníka. Práce je fyzicky náročná. Práce v Jažlovicích, Praha. Vhodná pro studenty. Možnost záloh a ubytování.

Náplň práce:

  • manipulace s tabulovým sklem
  • balení, expedice
  • pomocné a úklidové práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • časovou flexibilitu
  • fyzickou a manuální zdatnost
  • dobrý zdravotní stav – manipulace s těžkými břemeny

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Jažlovice, Praha- východ
  • práce na DPP (dohodu o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • možnost pouze brigády
  • nástup na pozici Skladník dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajišťujeme ubytování

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Slovensko