Skladník. Alza. Horní Počernice, práce v Praze

Přijmeme skladníka. Výdělek až 22 000 Kč. Osobní ohodnocení. Ubytování zdarma. Podpora pro získání pracovního víza a povolení. Práce je vhodná i pro ženy

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím, příprava k expedici
  • lepení štítků, přebalování zboží, inventarizace zásob
  • kolkování alkoholu
  • kontrola množství přivezeného zboží

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • čistý trestní rejstřík
  • praxe na pozici skladník výhodou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost
  • znalost práce se skenerem výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • základní znalost českého jazyka podmínkou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobou práci v Praze
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • práci v přátelském a dynamickém prostředí ve skladu Alza
  • možnost osobního růstu
  • přístup ke školení a neustálému vzdělávání, získávání zkušeností
  • dobré platové ohodnocení a zázemí velké společnosti
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • místo výkonu práce Horní Počernice – práce v Praze
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozice skladník možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda skladníka 80 Kč/hod. – 90 Kč/hod.
  • výdělek až 22 000 Kč
  • osobní ohodnocení - možnost prémie od 500 až 3 000 Kč měsíčně
  • možnost ubytováni zdarma

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • pružná pracovní doba, PO-PÁ 6:00 – 18:00
  • možnost práce o víkendech

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Hlavní město Praha
Kontakt
Yulia Ovrutska

Telefonní číslo:

+ 420 720 976 917

Viber:

Skype:

Ovrutska Workintense

Mapa místa výkonu práce:

PRAHA Horní Počernice