SEO specialista, práce v Praze v blízkosti centra

Nabízíme uplatnění pro SEO specialistu, práce v Praze v blízkosti centra. Pracovní úvazek DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek. Nabízená pozice je vhodná pro OSVČ. Výborné platové ohodnocení. Pracovní nabídka vhodná pro cizince s trvalým pobytem v České republice a občany EU.

Náplň práce:

  • SEO optimalizace, reporting konverzí, analýzy výsledků, návrhy zlepšení
  • Aktualizování informací, dokumentů a dat na webových prezentacích
  • Optimalizace webů - On-site, Off-site, analýza SEO,
  • Návrh řešení SEO optimalizace webových prezentací
  • Správa sociálních sítí

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Pokročilá znalost SEO - analýza klíčových slov, on-page faktory, sémantika webu, SEO nástroje, analýza odkazového profilu
  • Dobrou orientaci v oblasti webových aplikací, uživatelského chování a SEO optimalizace webů a využití analytických nástrojů jako Google Analytics, Collabim, Ahrefs, apod.
  • Výborné znalosti na PC - Microsoft Office, práce s internetem
  • Obecná znalost principů a fungování online marketingu jako celku
  • Schopnost samostatné práce na projektu
  • Výbornou znalost českého a ruského jazyka popř. rumunština a bulharština - výhodou
  • Kreativitu, zodpovědnost, samostatnost a chuť učit se novým věcem

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Práci na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
  • Místo práce Praha 5
  • Nástup ihned
  • Pracovní doba: 8 hodin

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Student vysoké školy

Místo výkonu práce:

Praha