Projektový manažer.TKS UK Ltd. Práce v Praze

Přijmeme projektového manažera pro přestavbu hotelu Hilton. Projekt na 2,5 roku. Praxe a znalost anglického jazyka - nutností. Dobré mzdové podmínky

Náplň práce:

  • řízení stavebního projektu - rekonstrukce hotelu Hilton v Praze
  • komunikace s TKS, hotelem a subdodavateli (koordinace plánů, podmínek, požadavků, rozpočtu)
  • personální management
  • údržba projektové a technické dokumentace
  • plánování a kontrola provádění projektových a stavebních prací
  • hlášení o provedené práci, rychlé řešení problémů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici projektový manažermin. 3 roky
  • pracovní zkušenosti ve stavebnictví (vyznat se v technické dokumentaci)
  • schopnost vésttým a řídit projekt
  • manažerské dovednosti
  • schopnost přijímat rychlá rozhodnutí
  • iniciativu, vynalézavost, komunikační dovednosti
  • dobrá znalost anglického jazyka- každodenní komunikace

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobou práci v Praze
  • stabilní zaměstnání ve společnosti TKS UK Ltd. min. na dobu 2,5 roku
  • místo práce: Praha - rekonstrukce hotelu Hilton
  • práce na základě pracovní smlouvy
  • začátek práce na pozici projektový manažer ihned

Mzda, finanční podmínky:

  • dobré mzdové ohodnocení
  • zázemí v hotelu, služební telefon, notebook

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • pracovní doba PO-PÁ od 8:00-18:0
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Praxe:

3 roky

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Mariia Palinchak

Telefonní číslo:

+420 727 842 055

Viber:

Skype:

maria.workintense

Mapa místa výkonu práce:

Pobřežní 1, 186 00 Praha 8-Karlín