Obsluha mycí linky. Globus. Práce v Praze, Čakovice

Přijmeme pracovníky na Obsluhu mycí linky. Výdělek až 22 000 Kč. Práce v chladném a vlhkém prostředí. Možnost ubytování. Zálohy. Dlouhodobé zaměstnání v Praze

Náplň práce:

  • práce u kasy mycí linky – práce s penězi, řešení drobných poruch platebních terminálů
  • navádění vozidel do mycí linky, asistence u stáčení PHM
  • v případě nepřítomnosti nadřízeného řešit problémy zákazníků na ČS
  • sepisování a nafocení pojistných událostí
  • pořizování technických zápisů, udržování pořádku na celém pracovišti ML a ČS
  • práce v chladném a vlhkém prostředí

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Obsluha mycí linky je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • má částečně technickou zdatnost (malé opravy, mytí mycí linky a výdejních stojanů na PHM) hmotná zodpovědnost
  • slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště v Globusu
  • místo výkonu práce v Praze - Čákovice
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Obsluha mycí linky možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici Obsluha mycí linky 100 Kč/hod.
  • výdělek až 22 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování
  • možnost záloh

Pracovní doba:

  • dvousměnný, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas, práce o víkendech
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Vzdělání:

Student střední školy

Plat:

100 Kč

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Táňa Virág

Telefonní číslo:

+420 702 087 408

Viber:

Skype:

Workintense Prace Praha

Mapa místa výkonu práce:

Kostelecká 823, 196 00 Praha-Čakovice