Montážní technik. Nеxt. Práce v Praze

Hledáme montážní techniky pro montáž bezpečnostních dveří. Možnost zajištění ubytování. Práce PO-PÁ. Dlouhodobá práce. Zálohy. Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • instalace různých typů bezpečnostních dveří
  • pomocné práce při montáži

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SOŠ/SOU v oboru výhodou
  • manuální zručnost podmínkou
  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práce v Praze a okolí
  • příjemný kolektiv
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zaučení možnost HPP (hlavního pracovního poměru – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • dlouhodobá práce
  • nástup na pozici Montážní technik dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost zajištění ubytování
  • plat na pozici montážní technik od 120 Kč/h
  • průměrná mzda 20000 - 23000 Kč
  • zaučení

Pracovní doba:

  • jednosměnná pracovní doba, PO-PÁ od 08:00 – 16:30 hodin
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Odborné učiliště – výuční list

Praxe:

1 rok

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Silvie Ammerová

Telefonní číslo:

+420 727 842 055