Manipulant se zbožím. Práce v Praze

Hledáme fyzicky zdatné pracovníky na brigádu s možností dlouhodobé spolupráce na pozici Manipulant se zbožím do skladu, který se nachází v Praze 5 - Zličín. Dobrá dostupnost MHD - pouze 2 zastávky autobusem ze stanice metra Zličín. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup na pozici Manipulant se zbožím je možný dle dohody a potřeby.

Náplň práce:

  • příprava a manipulace se zbožím
  • vykládka a nakládka zboží
  • práce s těžkými břemeny

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. vyučení
  • nutná fyzická zdatnost
  • praxe na obdobné pozici - výhodou
  • pracovitost, samostatnost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v Praze
  • nárazová brigáda s možností další spolupráce
  • místo výkonu práce Praha 5 - Zličín (dobrá dostupnost MHD)
  • práce na dohodu o provedení práce DPP
  • pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU
  • Nástup možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • platové ohodnocení 70 Kč/hod
  • zajišťujeme ubytování zdarma popřípadě je možný příspěvek na ubytování

Pracovní doba:

  • Po - Pá
  • od 7:00 do 15:30 hod.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Plat:

70 Kč

Místo výkonu práce:

Hlavní město Praha
Kontakt

Galerie:

Manipulant se zbožím