JOB MANAŽER/KA

Do našeho týmu, HR oddělení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice: Job Manažer/ka - Praha. Nabízíme uplatnění pro samostatnou a dynamickou osobnost, se smyslem pro odpovědnost. Nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • vyhledávání a nábor vhodných uchazečů, inzerce volných pracovních míst
  • komunikace s pracovníky a zpracování docházky
  • péče o zaměstnance na projektech
  • úzká spolupráce s manažerem projektu
  • administrativa - personální činnosti

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oboru - výhodou
  • komunikativní znalost jednoho z uvedených jazyků: rumunština, bulharština, polština, ruština - PODMÍNKOU
  • orientace v oblasti pracovně-právních vztahů
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem a dotahovat úkoly do konce
  • řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelský pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce Praha
  • nástup ihned nebo dohodou

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Odborné středoškolské vzdělání

Praxe:

1 rok

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt