Řidič VZV Retrak

Hledáme pracovníky na pozici Řidič VZV do Brandýse nad Labem pro společnost zabývající se zabezpečováním kvality a dodáváním dílů v automobilového průmyslu. Zajišťujeme ubytování, dobré pracovní podmínky, nástup ihned. Pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • nakládka, vykládka, příjem a výdej zboží
  • manipulace se zbožím

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. SŠ vzdělání
  • platné oprávnění na VZV Retrak a praxi min. 2 roky - podmínkou
  • zodpovědnost, flexibilita
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce
  • možnost práce na HPP
  • dobré platové ohodnocení
  • místo pracoviště Brandýs nad Labem
  • zajišťujeme ubytování
  • nástup ihned

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Vzdělání:

Student střední školy

Praxe:

2 roky

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Praha - východ