Operátor výroby - práce v Trutnově.

Hledáme operátory výroby pro výrobu automobilových součástek. Zajišťujeme ubytování blízko práce. Směnný provoz. Poskytujeme pracovní pomůcky. Zálohy

Náplň práce:

  • práce na výrobní lince dle pracovních návodů
  • dodržování vysoké úrovně kontroly kvality a výkonu
  • udržování strojů, zařízení a pracoviště v čistotě
  • práce v nepřetržitém režimu (12 - hodinové směny)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • praxe ve výrobním provozu na pozici operátor výroby výhodou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Trutnov
  • rozvoj, stabilitu a jistotu
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • nástup na pozici operátor výroby dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající platové ohodnocení na pozici operátor výroby
  • motivující systém odměňování
  • příspěvek na stravování
  • možnost zajištění ubytování
  • zálohy

Pracovní doba:

  • nepřetržitý provoz
  • krátký/dlouhý týden
  • možnost přesčasů
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Typ pracovního úvazku:

Poloviční pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti