Obsluha výrobní linky. Práce v Praze. Dobrá práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluhy výrobní linky s praxí. Denní a noční směny s možností přesčasů. Zajištěno ubytování a zaškolení. Dobrá práce.

Náplň práce:

  • obsluha plnících strojů a zařízení na výrobu UHT mléka
  • kontrola výrobního zařízení
  • drobné seřízení strojů a preventivní údržba
  • podíl na vedení výrobních záznamů
  • fyzicky náročnější práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SOU zakončené výučním listem technického směru
  • praxe v potravinářském průmyslu vítána
  • základní technické dovednosti
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • potravinářský průkaz (je možné nechat vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • spolehlivost, pracovitost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Praha
  • stabilita velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • nástup na pozici Obsluha výrobní linky dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídají platové ohodnocení dle kvalifikace
  • možnost ubytování
  • příspěvek na stravování
  • zálohy

Pracovní doba:

  • směnný provoz
  • možnost přesčasů

Typ pracovního úvazku:

Poloviční pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce