Operátor výroby. Práce v Kněžmostě, Středočeský kraj

Přijmeme větší počet Operátorů výroby do Kněžmostu. Práce v Středočeském kraji. Směnný provoz. Poskytujeme ubytování, pracovní pomůcky. Zálohy.

Náplň práce:

  • manuální práce u výrobní linky
  • výroba palivových a SCR nádrží
  • výroba nádobek ostřikovačů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • základní znalost českého jazyka
  • praxe na pozici Operátora výroby v automobilovém průmyslu výhodou
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav a zrak
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Kněžmost, okres Mladá Boleslav Středočeský kraj
  • dlouhodobé zaměstnání
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici Operátora výroby dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost zajištění ubytování v blízkosti pracoviště
  • platové ohodnocení na pozici Operátora výroby od 80 Kč/hod. + výkonnostní prémie
  • příplatek za směnnost
  • příspěvek na stravování

Pracovní doba:

  • 3- směnný provoz
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Mladá Boleslav