Kuchař. Práce v okrese Mladá Boleslav. Dlouhodobé zaměstnání

Přijmeme kuchaře s místem výkonu práce v krajské nemocnici. Nutná praxe v kuchyni. Jednosměnný provoz. Zajišťujeme stravování a ubytování. Zálohy

Náplň práce:

  • řídit a organizovat výrobu pokrmů dle zadání šéfkuchaře a dle předepsaných norem a předpisů
  • podílet se na výrobě, výdeji a distribuci teplých a studených pokrmů
  • obsluhovat náročnější technologická zařízení pro výrobu jídel
  • odpovídat za kvalitu vyrobené stravy
  • odpovídat za dodržování technologických, hygienických předpisů, BOZP

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dokončené vzdělání střední hotelová škola nebo SOU
  • praxe na pozici Kuchaře min. 2 roky
  • komunikativnost, pracovitost
  • platný potravinářský průkaz (který je možné vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
  • schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Bakov nad Jizerou nebo Bezděčín, okres Mladá Boleslav
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zaučení možnost práce na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • práce vhodná pro občany EU nebo občany třetích států, pro které zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobé zaměstnání

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídají platové ohodnocení
  • možnost zajištění ubytování
  • placené stravování zaměstnavatelem

Pracovní doba:

  • 40 hodin/ týdně, nerovnoměrně rozvržené
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Mladá Boleslav