Zedník. práce v Hradci Králové

Přijmeme zedníka. Výdělek až 30 000 Kč. Zajišťujeme ubytování zdarma. Dlouhodobá práce v Hradci Králové. Pomáháme se získáním pracovního povolení

Náplň práce:

  • příprava podkladu pro štukatérské práce
  • zhotovování a opravování štukatérských prvků
  • opravy a provádění omítek
  • provádění běžných zednických prací

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici zedníka min. 2 roky
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat i o víkendech

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v Hradci Králové
  • místo výkonu práce: Hradec Králové
  • zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • začátek na DPP (dohoda o provedení práce), po zaučení přechod na HPP (hlavní pracovní poměr - zdravotní, sociální a penzijní pojištěni)
  • nástup na pozici zedníka možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici zedníka od 100 Kč/hod. dle kvalifikace
  • zajišťujeme pracovní oděv a popř. obuv
  • průměrný výdělek až 30 000 Kč
  • poskytujeme ubytování zdarma

Pracovní doba:

  • 10-12 hod./den
  • PO - PÁ, práce i o víkendech

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Praxe:

2 roky

Plat:

100 Kč

Místo výkonu práce:

Hradec Králové
Kontakt
Tatyjána Bárická

Telefonní číslo:

+420 720 968 208