Frézař. Dlouhodobá práce po celé České republice

Přijmeme frézaře. Dobré mzdové hodnocení. Zajišťujeme ubytování, pracovní oděvy, ochranné pomůcky. Dlouhodobé zaměstnání s možností na HPP. Zálohy

Náplň práce:

  • práce na frézovacím stroji
  • provádění operací při zpracování kovů a jiných materiálů
  • stanovení procesu pro výrobu dílů
  • výroba dílů dle technického výkresu
  • kontrola kvality vyrobených dílů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici frézař - podmínkou
  • ochotu pracovat na směny
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • samostatné plnění zadaných úkolů
  • časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobou práci

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce po celé České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici frézař možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici frézař závisí od praxe a kvalifikace
  • zajišťujeme ubytování v místě výkonu práce
  • poskytujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky
  • možnost záloh každý týden

Stravování:

  • vlastní

  • 12 hodinový dvousměnný provoz od pondělí do soboty, neděle - volno
  • možnost práce přesčas

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • směnný provoz
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Odborné učiliště – výuční list

Praxe:

2 roky