Dělník ve výrobě. Práce v Přerově nad Labem, okres Nymburk

Přijmeme větší počet dělníků pro zpracování zeleniny. Směnný provoz v chladném prostředí. Zajišťujeme ubytování a pracovní oděv. Možnost zálohy

Náplň práce:

  • zpracování zeleniny pro výrobu salátových mixů
  • práce v chladném prostředí
  • lehká manuální práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • ochotu pracovat v chladném prostředí
  • potravinářský průkaz (který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • pečlivost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • samostatnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • lehkou manuální práci
  • dlouhodobou práci
  • místo výkonu práce v Přerově nad Labem, okres Nymburk
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost práce na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici Dělníka ve výrobě dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající platové podmínky
  • možnost záloh
  • zajišťujeme ubytování

Pracovní doba:

  • směnný provoz
  • možnost přesčasů

Typ pracovního úvazku:

Poloviční pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce