JOB MANAŽER/KA - Slovensko

Do našeho týmu, HR oddělení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice: Job Manažer/ka (HR manažer) - Bratislava, Beckov, Slovensko. Nabízíme uplatnění pro samostatnou a dynamickou osobnost, se smyslem pro odpovědnost. Poskytujeme kompletní podporu a za potřeby - zaškolení, možností k seberealizací a profesnímu růstu, zajímavé finanční ohodnocení. Nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • vyhledávaní vhodných uchazečů, vytvoření a vystavení inzercí, výběr, a následující nábor vhodných pracovníku na veškerá pracovní pozice:
  • vedení veškeré personální agendy pro vše pracovníky na svěřených objektech (uzavírání pracovních dohod a smluv s novými pracovníky, rozvázaní pracovních dohod a smluv, a vše jiné úkoly, spojené s personální agendou;
  • příprava a vyhotovení všech potřebných dokumentu pro uchazeče s ciziny, které se tykají obdržení a prodloužení pracovních víza;
  • vedení veškeré statistiky a evidencí ilustrujících výrobní proces a procesy personalistiky / řízení HR;
  • komunikace ve jménu společností s vedoucími manažery na svěřených projektech (převzetí a řešení pracovních úkolů, zpětná vazba);
  • zpracovaní výkazu pro nadřízeně pracovníky, převzetí a řešení pracovních úkolů, zpětná vazba - nové pracovní úkoly;
  • zajišťování podpůrných administrativních, logistických a koordinačních aktivit, monitoring vybraných aktivit nebo skupin zaměstnanců.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • VŠ/SŠ Zkušenosti s aktivním náborem minimálně 1 rok
  • Orientace v Zákoníku práce, Zákonu o zaměstnanosti RJ na úrovni B2 evropského rámce (upper-intermediate)
  • Další jazyky vítány (ukrajinština,bulharština, rumunština..)
  • Znalost MS Office
  • Proaktivní a pro-zákaznický přístup v rámci projektů
  • Řidičský průkaz skupiny "B" , aktivní řidič
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Trpělivost, pečlivost, systematicky přístup k prací, samostatnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Místo výkonu práce Bratislava + Beckov Pozice na plný úvazek
  • Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Služební auto, notebook, telefon

Mzda, finanční podmínky:

Velice zajimavé finanční ohodnocení

Pracovní doba:

časová flexibilita

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Odborné středoškolské vzdělání

Praxe:

1 rok
Kontakt