Operátor výroby. Práce v okrese Blansko. Dobrá práce

Přijmeme vhodné uchazeče na pozici operátora výroby s místem výkonu práce Rájec - Jestřebí. Směnný provoz. Zajišťujeme ubytování, možnost záloh.

Náplň práce:

  • osazování elektronických součástek
  • pájení a obsluha testovacího zařízení
  • obsluha osazovacího a testovacího zařízení

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • elektrotechnické vzdělání + vyhláška 50 výhodou
  • znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav a zrak (malé součástky)
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Rájec – Jestřebí, okres Blansko
  • nástup na pozici Operátora výroby dle dohody
  • dlouhodobá práce
  • zázemí mezinárodní společnosti

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajištění ubytování
  • možnost záloh
  • poskytujeme pracovní oblečení

Pracovní doba:

  • práce ve směnném provozu
  • možnost přesčasů

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Blansko