Balič pneumatik – brigáda. Práce v Brně. Dobrá práce

Brigáda. Hledáme vhodného kandidáta na pozici baliče pneumatik. Práce je fyzicky náročná. Směnný provoz. Zajištěné ubytování. Možnost záloh. Dobrá práce

Náplň práce:

  • balení pneumatik a následná expedice
  • pomocné práce ve skladě

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe ve skladu na pozici baliče výhodou
  • fyzická a manuální zdatnost
  • pracovitost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (denní/ noční směny)

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce 15 minut od Brna
  • práce na dohodu o provedení práce (DPP)
  • brigáda
  • nástup na pozici Baliče pneumatik dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost záloh
  • možnost zajištění ubytování i dopravu do práce

Pracovní doba:

  • směnný provoz
  • možnost přesčasů

Typ pracovního úvazku:

Zkrácený pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce