Muncitor spalatorie. Locul de munca Kralovice, Plzeň. Spalatoria TWC

Popis pracovní nabídky:

Angajam muncitori spalatorie. Salariu lunar pina la 22 000 Kč. Cazare gratuita in apropierea locului de munca. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca. Munca este atit pentru femei cit si pentru barbati. Inceperea muncii este posibila imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • sortare albituri
  • manipulare si expediere
  • alte lucrari necesare in spalatorie
  • punerea in aplicare a sarcinilor conducatorului direct

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • conditie fizica buna
  • autonomie si responsabilitate
  • experienta pe o pozitie similara - avantaj
  • dorinta de a lucra in schimburi
  • lipsa de antecedente penale

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca pe termen lung in Republica Ceha
  • instruirea noilor angajati
  • loc de munca stabil, acumularea de experienta intr-o companie internationala TWC
  • contract de munca, asigurare medicala
  • cazare gratuita asigurata in apropierea locului de munca
  • salariu de la 70, - CZK / ora (aproximativ 22 000 CZK)
  • 2 schimburi (posibilitatea orelor suplimentare sau munca in weekend)
  • locul de munca - Craloviţe, Plzeň
  • start imediat, sau de comun accord
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Silvie Tcaci

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Skype:

t.sutula.workintense

Mapa místa výkonu práce:

Práce v okolí Plzně. Česká republika, Žatecká 864, Kralovice, Plzeň-sever